MÖBLER / Bord / Klaffbord 14156157
nr 1415 6157
Klaffbord
1800-tal. Bredd: 37 + 2x45 cm. Djup: 94 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:10:43
300 kr
350 kr
1.100 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)